A A A

Dwa "domowe" routery w ofercie Modecomu

4 marca 2011, 13:59
Dwa "domowe" routery w ofercie Modecomu

Modecom poszerza ofertę urządzeń sieciowych o dwa nowe routery: MC-WR11 oraz MC-WR22.

Oba modele zaprojektowano z myślą o łączach DSL (stosowanych np. w kablówkach) i mogą z powodzeniem służyć do rozdzielenia sygnału w obrębie domu lub w średniej wielkości firmie. Wsparcie standardu 802.11n (wstecznie zgodne z 802.11b/g) gwarantuje dobre pokrycie sygnałem oraz szybki transfer. Modecom MC-WR11 zapewnia prędkość transmisji do 150 Mbps, natomiast wyposażony w dwie anteny MC-WR22 pozwala na przesył z prędkością do 300 Mbps.

Routery pozwalają na szyfrowanie danych zaawansowanymi protokołami WPA2 i WPA oraz starszymi WEP 64 i 128 bit. Kontrola dostępu do sieci bezprzewodowej odbywa się za pomocą funkcji filtrowania adresów MAC lub numerów IP, a nad bezpieczeństwem całej sieci czuwa rozbudowany firewall. Istotną cechą obu urządzeń jest możliwość szybkiej i intuicyjnej konfiguracji realizowanej dzięki standardowi WPS, który wraz z wbudowanym kreatorem pozwala w kilka chwil utworzyć bezpieczną sieć. Do dyspozycji użytkownika oddano również standardowy, 4-portowy przełącznik gniazd RJ45. Zarządzanie urządzeniami odbywa się poprzez przyjazny dla użytkownika panel konfiguracyjny dostępny z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Sugerowana cena MODECOM MC-WR11 – 75 złotych, MODECOM MC-WR22 – 99 złotych.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto