A A A

Dwa tablety Colorovo CityTab Lite

17 września 2014, 11:00
Seria ekonomicznych tabletów CityTab Lite powiększy się o dwa nowe modele – CityTab Lite 7,85” 3G GPS oraz CityTab Lite 10” 3G GPS.
Dwa tablety Colorovo CityTab Lite

CityTab Lite 7,85" 3G GPS oraz jego większy 10-calowy brat zostały wyposażone w procesor 1,2 GHz Dual Core, który wraz z 1 GB RAM zapewnia płynne działanie gier i aplikacji multimedialnych. Dzięki temu swobodnie można korzystać nawet z kilku aplikacji jednocześnie bez obawy o jakość pracy.

W podróży oba modele odnajdą się w roli przewodników. Wykorzystując wbudowane moduły GPS oraz 3G, łatwo dotrzemy do celu przy wykorzystaniu map i geolokalizacji. Również w mieście tablety wykorzystają możliwości jakie dają najnowsze programy. Korzystając z wytycznych GPS oraz stałego połączenia z internetem otrzymamy od odpowiednich aplikacji informacje o pogodzie czy aktualnych promocjach w sklepach dotyczące tylko miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

Decydując się na CityTab Lite 7,85" lub 10" 3G GPS, być może nie potrzeba zabierać ze sobą jednocześnie tabletu i telefonu. Wbudowany modem GSM umożliwia bowiem prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio poprzez mikrofony i głośniki wbudowane w urządzenia jak również poprzez dołączone zestawy słuchawkowe.

Pozostaje do wyboru tylko przekątna ekranu. 7,85" zapewnia komfort w transporcie i korzystaniu tabletu w drodze. Natomiast model 10-calowy z pewnością dostarczy dużo pozytywnych doznań związanych z multimediami takimi jak gry czy filmy.

Oba urządzenia nie będą różnić się cenowo, a rekomendowana cena detaliczna modeli to 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto