A A A

Dwa wideorejestratory samochodowe od firmy Lark

15 października 2016, 10:00
Lark Europe informuje o wprowadzeniu na polski rynek dwóch nowych wideorejestratorów FreeCam 2.1 oraz FreeCam 2.2.
Dwa wideorejestratory samochodowe od firmy Lark

Obie kamerki charakteryzują się podobnymi właściwościami oraz możliwościami, jednak w odmienny sposób zaprojektowano ich zewnętrzną obudowę. FreeCam 2.2 jest nieco większa i o bardziej tradycyjnym wyglądzie. Mniejsza FreeCam 2.1 niewątpliwe spodoba się zaś wymagającym estetom ceniącym proste linie i przejrzysty design.

Zaprezentowane urządzenia cechują się niewielkimi wymiarami, jednak przy zachowaniu najważniejszych funkcji. Sercem kamer pozostaje matryca 3 Mpx, która umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD (1920x1080). Dzięki temu obraz jest odpowiedniej jakości i pełny szczegółowych informacji. Film zapisywany jest w popularnym formacie AVI, co pozwoli na jego łatwe odtwarzanie na każdym współczesnym komputerze czy telewizorze - bez konieczności poszukiwania i instalowania dodatkowego oprogramowania. Dla wygody użytkowników kamery zostały oczywiście wyposażona w ekran LCD, który w zupełności wystarczy do szybkiego przeglądania zarejestrowanych treści. Dodatkowo urządzenia umożliwiają robienie zdjęć o rozdzielczości aż do 12 Mpx, co na pewno przyda się w sytuacjach, kiedy pod ręką zabraknie zwykłego aparatu fotograficznego. Na podkreślenie zasługuje też fakt, że obiektyw kamer pozwala na obserwację i nagrywanie w zakresie 120 stopni. Kierowcy mogą również bez trudu rozbudować wewnętrzną pamięć urządzenia dzięki wbudowanemu slotowi kart microSD (do 32 GB).

FreeCam 2.1 oraz FreeCam 2.2 to idealne urządzenia dla osób, które chcą zatroszczyć się nie tylko o swoje bezpieczeństwo na drodze, ale i zadbać o ewentualne dowody w wyjaśnianiu niejednoznacznych sytuacji. Kamery została zaprojektowana tak, aby nawet osoby niezbyt biegłe techniczne poradziły sobie z jej obsługą.

Cena detaliczna (brutto):

Lark FreeCam 2.1 - 149 zł,

Lark FreeCam 2.2 - 149 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto