A A A

Dyskretna Nokia Essence

22 grudnia 2011, 11:02
Dyskretna Nokia Essence

Nokia Essence to najnowszy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth w portfolio fińskiego producenta.

Zestaw został wyposażony w funkcję redukcji hałasu o nazwie Bass Perfection, co jak zapewnia producent ma wyeliminować wszelkie zakłócenia w zakresie niskich częstotliwości. Szumy w pasie średnim i wysokim mają ograniczać elastyczne kształtki wykonane z silikonu medycznego, które szczelnie wypełniają kanał uszny użytkownika, nie powodując jednocześnie uczucia dyskomfortu.

Użytkownik ma do dyspozycji cztery profile korekcji dźwięku: halę koncertową (domyślny), wzmocnienie basów, wzmocnienie sopranów oraz kombinację tych dwóch ostatnich. Urządzenie obsługuje także szeroki wachlarz kodeków audio, takich jak SBC, apt-XTM i AAC Direct Streaming.

Dzięki technologii Bluetooth każdy użytkownik może nie tylko korzystać z zalet bezprzewodowej transmisji muzyki, ale też prowadzić rozmowy przez telefon bez użycia rąk. W dodatku, aby natychmiastowo zainicjować połączenie Bluetooth wystarczy dotknąć zestaw słuchawkowy telefonem posiadającym funkcję NFC. Można też sparować telefon tradycyjnym sposobem.

Zestaw Nokia Essence jest kompatybilny z telefonami, laptopami oraz odtwarzaczami mp3 obsługującymi bezprzewodową łączność Bluetooth. Słuchawki są dostępne w sprzedaży od połowy grudnia w cenie 440 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto