A A A

Dzienno-nocna bezprzewodowa kamera sieciowa p/t 5 MPx

23 grudnia 2013, 13:30
Dzienno-nocna bezprzewodowa kamera sieciowa p/t 5 MPx

LevelOne, niemiecki producent urządzeń do monitoringu i rozwiązań sieciowych wprowadził na polski rynek bezprzewodową kamerę IP o matrycy CMOS 5 Mpx – WCS-6050. Dzięki wysokiej jakości nagrań oraz funkcji detekcji ruchu, urządzenie skutecznie zabezpieczy dom lub biuro przed włamaniem lub atakami wandalizmu.

Kamera LevelOne WCS-6050 została wyposażona w przetwornik CMOS 5 Mpx, który umożliwia rejestrację obrazu w rozdzielczości do 2560x1920, co pozwala nam na dokładne rozpoznanie znajdujących się na obrazie osób i przedmiotów. Dzięki komunikacji bezprzewodowej WiFi (standard 802.11b/g/n300) użytkownik bez problemu zainstaluje kamerę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach bez niepotrzebnych kabli.

Kamera LevelOne WCS-6050 dzięki automatycznemu filtrowi IR i 12 diodom LED umożliwia całodobowy tryb pracy oferując efektywną i stabilną pracę w zmiennym oświetleniu, a nawet w całkowitej ciemności. Kamera umożliwia wygenerowanie wyraźnego obrazu do około 10 m podczas pracy przy zerowej iluminacji świetlnej.

Jedną z funkcji automatyki jakie znajdziemy w modelu WCS-6050 jest funkcja detekcji ruchu. Czujnik przemieszczenia rozpoznaje zmianę położenia monitorowanych obiektów i automatycznie rozpoczyna nagrywanie monitorowanego pomieszczenia. Dzięki funkcji P/T kamera posiada bardzo szeroki plan jaki może objąć podczas monitoringu - 355° w poziomie i 135° w pionie.

Prezentowana kamera jest w stanie dostarczyć dwa niezależnie skonfigurowane strumienie wideo. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja jakości obrazu do wymagań użytkownika, założeń systemu nadzoru wideo, czy też przepustowości lokalnej sieci komputerowej. Do wyboru mamy kompresję wideo H.264 (zmniejszone zapotrzebowanie na pamięć masową i przepustowość sieci) i MJPEG (najwyższa szczegółowość obrazu).

Kamera posiada zintegrowany darmowy serwer Level1DNS umożliwiający dostęp zdalny dla użytkowników posiadających Internet ze zmiennym adresem IP (Neostrada, Netia). Funkcja automatycznego przekierowania portów na routerze z wykorzystaniem protokołu UPnP, sprawia, że jej konfiguracja jest banalnie prosta.

Wbudowany slot kart SD i port USB pozwala na rejestrowanie obrazu na pamięci przenośnej, a wbudowany mikrofon i głośnik umożliwia dwukierunkową komunikację audio.

Cenę detaliczną produktu ustalono na kwotę 1649 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto