A A A

Dziś premiera IE 8

19 marca 2009, 13:00
Na 19 marca Microsoft zaplanował premierę finalnej wersji przeglądarki Internet Explorer 8. Oficjalne wydanie programu nastąpi około godziny 18.00 czasu polskiego. Ma to być ostatnia aplikacja oparta na silniku Trident.
Dziś premiera IE 8

Pierwsze wydanie programu datowane jest na sierpień 1995 roku, obecnie, po 14 latach, doczekaliśmy się łącznie 8 odsłon najpopularniejszej na świecie przeglądarki stron WWW. Po beta-testach wiemy już, czym może zaskoczyć nowy IE. Pomimo że w najnowszej wersji wprowadzono wiele poprawek i nowych funkcji, to większość opinii nadal sugeruje, że przeglądarka Microsoftu pozostaje w tyle za konkurencyjnymi aplikacjami, takimi jak Firefox czy Opera.

Aby zainstalować najnowszą odsłonę, wystarczy mieć aktywną usługę Windows Update lub odwiedzić witrynę microsoft.com/ie8. Program ukaże się w 25 wersjach językowych, także polska lokalizacja została uwzględniona w fazie Wave 0.

Źródło: Microsoft


Paweł Bijata
Tagi: microsoft
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto