A A A

Dziś premiera pecetowej wersji GTA IV

3 grudnia 2008, 10:40
Za oceanem wczoraj, a w Europie i Polsce dziś do sklepów trafiły pudełka z komputerową wersją najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Po sukcesie konsolowej wersji gry nie ma żadnych wątpliwości: to musi być hit.
Dziś premiera pecetowej wersji GTA IV

Choć blaszakowa wersja GTA IV wnosi sporo nowinek w porównaniu do gry znanej z konsoli, to pierwsze recenzje są odrobinę mniej pochlebne – choć nadal noty przyznawane grze należą do najwyższych (np. 92 proc. na IGN.com i 90 proc. na Eurogamer).

Największe nowości, które posiadaczom pecetów mają zrekompensować długie miesiące oczekiwania, to:

  • widok z perspektywy pierwszej osoby
  • nowe tryby multiplayer
  • wyższe rozdzielczości obrazu
  • większa liczba graczy w trybie online
  • lepsza wyszukiwarka serwerów
  • możliwość nagrywania filmów

W Polsce GTA IV dostępna jest w sugerowanej cenie aż 160 zł. Ale w specjalistycznych sklepach dla graczy kopię można nabyć o 20 – 25 zł taniej. Niestety wydawca gry – Cenega – nie zdecydował się na razie na spolszczenie gry. Za to w pudełku oprócz płytki DVD nabywcy znajdą mapkę świata gry – miasta Liberty City – oraz poradnik gracza.

Źródło: Informacje własne


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto