A A A

Dzisiaj startuje Heyah Mix

24 marca 2009, 11:41
Rusza nowa oferta Heyah, od dzisiaj w zamian za deklarację stałego doładowania będzie można nabyć telefon w promocyjnej cenie. Wiadomo już, jakie będą ceny połączeń oraz jakie aparaty znajdą się na początku w ofercie.
Dzisiaj startuje Heyah Mix

Ceny w nowej ofercie będą takie same jak w usłudze Równa Taryfa, która oferuje połączenia za 44 grosze za minutę do wszystkich sieci komórkowych (z wyjątkiem Play, 79 groszy) oraz z wyłączeniem telefonów stacjonarnych. Stawka obowiązuje także przy połączeniach do wybranych krajów Unii Europejskiej. SMS będzie można wysłać już za 14 groszy.

Umowę można podpisać na okres nie mniejszy niż 12 miesięcy. Przy czym zadeklarowaną kwotę doładowań można rozłożyć na raty, jednak użytkownik zobowiązuje się do przedłużania ważności konta, a co za tym idzie, raz w miesiącu będzie musiał doładować konto przynajmniej na wartość minimalną. Do podpisania umowy wystarczy dowód osobisty.

Na początku w ofercie znajdą się następujące aparaty Nokia 5000, 5310, 6300 oraz Sony Ericsson T303, G502, K770i, C702.

W Heyah MIX dostępne są dwie kwoty doładowania – 30 złotych oraz 50 złotych. Umowy mogą być zawierane na okres 36 miesięcy, 24 miesiące oraz najkrótszą na rynku – na 12 miesięcy. Więcej szczegółów na stronie Heyah.

Źródło: Heyah


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto