A A A

EK Water Blocks na R9 290 i 290X

4 lutego 2014, 14:30
Renomowany producent bloków wodnych postanowił wypuścić nasz rynek miedziany model EK-FC R9-290(X) dla konstrukcji referencyjnych.
EK Water Blocks na R9 290 i 290X

EK-FC R9-290(X) jest pełnym blokiem wodnym, który ochładza procesor graficzny Hawaii (Pro lub XT), pamięci GDDR5, a także gorący moduł regulacyjny od napięcia. W konstrukcji zastosowano nowo zdefiniowane mikro-kanaliki, które mają 0.6mm szerokości, przez co woda lepiej pobiera ciepło z miedzianego bloku. W momencie kiedy ciecz przepływa przez cały zestaw, temperatura na karcie graficznej pozostaje o wiele mniejsza, co pozwala podkręcić Radeona do naprawdę mocnych wyników. Dodatkowo przy użyciu modułu EK-FC Terminal możemy używać do czterech kart graficznych z serii Radeon R9 ustawionych w trybie CrossFireX i to wszystko w jednym obiegu wodnym.

Bloki wodne EK Water Blocks EK-FC R9-290(X) będą dostępne w Polsce od jutra w cenie 359zł brutto. Można je szukać we wszystkich sklepach współpracujących z dystrybutorem Caseking.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto