A A A

ESET szuka pracowników w Polsce

10 maja 2011, 09:54
ESET szuka pracowników w Polsce

Firma ESET, producent znanego antywirusa ESET NOD32, rozpoczęła 9. maja nową kampanię rekrutacyjną pod nazwą Join ESET.

Kampania rekrutacyjna, którą ESET rozpoczął dziewiątego maja, odbywa się online na stronie www.joineset.pl. Dla specjalistów IT zainteresowanych pracą w firmie ESET przygotowano zadania programistyczne i analityczne z różnych dziedzin programowania i inżynierii wstecznej. Na rozwiązanie zainteresowani mają czas aż do 31 sierpnia 2011.

W ramach kampanii rekrutacyjnej Join ESET poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:

  • Programista C/C++ (programista silnika), który będzie miał za zadanie udoskonalanie podstawowych i wspierających technologii ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.
  • Analityk zagrożeń, do którego obowiązków będzie należało przygotowywanie szczegółowych analiz zagrożeń i proponowanie algorytmów wykrywających i leczących.
  • Programista jądra (programista sterowników), który będzie rozwijał sterowniki urządzeń wirtualnych dla systemu operacyjnego Windows.

Ogłoszenie wyników kampanii rekrutacyjnej nastąpi 9 września tego roku. Dla osób, które nadeślą najlepsze rozwiązania firma ESET przygotowała nagrodę w postaci tabletu. Każdy kto poprawnie rozwiąże zadanie na spotkaniu w krakowskim oddziale firmy otrzyma podkoszulek z limitowanej serii.

ESET rozpoczyna kampanię rekrutacyjną również dla centrów badawczych w dwóch słowackich miastach Bratysławie i Koszycach oraz w stolicy Czech, Pradze. Dla kandydatów z obydwu krajów przygotowane są strony internetowe w ich wersjach językowych – www.joineset.sk oraz www.joineset.cz. Angielską wersję zadań kandydaci mogą znaleźć na www.joineset.com.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto