A A A

EX-Z350: malutki kompakt od Casio

28 maja 2010, 16:11
EX-Z350: malutki kompakt od Casio
Firma Casio wprowadza na polski rynek nowy model aparatu z serii Exilim Zoom. EX-Z350 to elegancki kompakt, wyróżniający niewielkimi rozmiarami i masą - aparat waży 100g (bez baterii) i ma 18 mm grubości.

EX-Z350 posiada 27 mm szerokokątny obiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym, 12,1 megapikselową matrycę oraz 2,7 - calowy wyświetlacz LCD TFT. Aparat oferuje 23 tryby tematyczne Best Shot, system wykrywania twarzy, elektroniczną stabilizację obrazu (Anti Shake DSP) i funkcję inteligentnego autofokusa. Dodatkowo, nowość od Casio wyposażono w tryb Make-Up Mode, umożliwiający retusz fotografii oraz tryb krajobrazu, który analizuje obraz i wzmacnia kolorystykę zdjęcia. W EX-Z350 zastosowano również tryb Easy Mode, który dostosowuje ustawienia aparatu do warunków, ograniczając tym samym czynność fotografowania do naciśnięcia spustu migawki.

Aparat będzie dostępny od połowy czerwca w pięciu wersjach kolorystycznych - srebrnej, czarnej, niebieskiej, amarantowej i różowej, w sugerowanej cenie 599 złotych brutto.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto