A A A

Eagle Eye do dwóch platform

11 grudnia 2012, 12:45
Eagle Eye do dwóch platform

Natec Genesis poinformował o dostępności firmware do adaptera Eagle Eye. Najnowsze oprogramowanie umożliwia korzystanie z jednego urządzenia dla platform Xbox360 i PS3.

Eagle Eye Natec Genesis to adapter, który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Najnowszy sterowniki do tego urządzenia pozwala wykorzystać ten sam adapter dla konsol PS3 oraz Xbox360. Wcześniej aby korzystać z adaptera na konsoli PS3 lub Xbox360 trzeba było zakupić dedykowane urządzenie.

Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada pozwala na szybszą reakcję i większą precyzję.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 299 zł. Sterowniki można znaleźć na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościOkrągłe urodziny "Woza"
6 sierpnia 2020
Na pożółkłej kartce z kalendarza IT dziś urodziny współtwórcy komputera Apple – Steve'a „Woza” Wozniaka.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto