A A A

Eazzy na walentynki

4 lutego 2015, 07:50
Wilk Elektronik, jedyny w Polsce producent pamięci, właściciel marki Goodram, przygotował wyjątkową serię nośników pamięci USB marki Goodram o nazwie Eazzy przeznaczonych specjalnie na walentynkowe prezenty.
Eazzy na walentynki

USB Goodram Eazzy to pendrive zamknięty w obudowie z wygrawerowanym logo w kształcie serca. Dzięki oryginalnemu wzornictwu, pendrive może być traktowany nie tylko jako nośnik pamięci, ale również ozdoba.

Niezależnie od opisanych walorów, Goodram Eazzy pozostaje użytecznym i wyjątkowo bezpiecznym nośnikiem pamięci, a to dzięki zastosowaniu technologii chip-on-board; ponieważ chipy pamięci umieszczone są bezpośrednio na płytce, Goodram Eazzy jest całkowicie wstrząsoodporny.

Pendrive GOODRAM Eazzy jest już dostępny w sprzedaży w czterech wersjach o pojemnościach 4, 8, 16 i 32 GB. Ceny dla końcowego odbiorcy wynoszą odpowiednio: 15zł, 19 zł 24 zł oraz 49 zł. Gwarancja na nośniki, tak jak pozostałe pamięci RAM, karty pamięci i USB w ofercie producenta jest dożywotnia


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto