A A A

Edycja premium Shadow Warrior 2 już na polskim rynku

13 października 2016, 14:30
Dziś - 13 października Shadow Warrior 2 debiutuje na rynku w wersji PC w wyjątkowym, pełnym dodatków wydaniu, a Wydawnictwo Techland oraz deweloper Flying Wild Hog zapraszają z tej okazji na premierowy zwiastun.
Edycja premium Shadow Warrior 2 już na polskim rynku

Shadow Warrior 2 jest kolejną pozycją w ofercie Wydawnictwa Techland, która trafiła do serii premium. W niezwykle atrakcyjnej cenie 129,90 zł gracze oprócz gry otrzymują wyjątkowe dodatki. Jest to artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji, limitowany plakat twórcy kultowych komiksów - Michała "Śledzia" Śledzińskiego z autografem autora, soundtrack na oddzielnej płycie CD, wyjątkową litografię oraz 3 kolekcjonerskie naklejki. Dodatki fizyczne uzupełniają kody na trzy DLC - Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Premierowy zwiastun Shadow Warrior 2 :

W Shadow Warrior 2 gracze wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Szybko trafia jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy, ma piękną oprawę i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru, z którego słynie Lo Wang.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto