A A A

Edycja specjalna głośników JBL

10 listopada 2016, 10:00
Cieszące się sporą popularnością przenośne głośniki JBL Clip 2, JBL Flip 3, JBL Charge 3 oraz JBL Xtreme pojawią się w wersji moro.
Edycja specjalna głośników JBL

Głośniki w wersji moro prezentowane były już między innymi na stoisku koncernu Harman w ramach wystawy IFA 2016 w Berlinie oraz tegorocznego Audio Video Show 2016 w Warszawie. Wzbudzały wśród zwiedzających spore zainteresowanie.

JBL Clip 3 to całkowicie wodoodporny głośnik przenośny (IPX 7). Zapewnia do 8 godzin odtwarzania dźwięku, a dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego można za jego pośrednictwem prowadzić też komfortowe rozmowy telefoniczne bez echa i słyszalnych zakłóceń. Głośnik JBL Clip 2 jest pokryty trwałym materiałem wodoodpornym i zawdzięcza swoją nazwę ulepszonemu klipsowi, który można przyczepić do ubrania lub plecaka. By wzmocnić wrażenia odsłuchu bezprzewodowo połączyć można ze sobą dwa głośniki Clip 2. Natomiast wbudowany przewód audio 3,5 mm pozwala łączyć się z urządzeniami, które nie są wyposażone w technologię Bluetooth. Jego cena to 259 zł.

JBL Flip 3 to głośnik przenośny, wyposażony w technologię Bluetooth. Zapewnia mocny dźwięk stereo. Jest zasilany akumulatorem, który umożliwia do 10 godzin nieustannego odtwarzania wysokiej jakości muzyki w trybie stereo. Jego wytrzymała konstrukcja odporna jest na zachlapania (IPX5). Doskonale prezentuje się i sprawdza w każdych warunkach, przy każdej pogodzie. Dzięki technologii JBL Connect można stworzyć własny system, łącząc ze sobą dwa głośniki wyposażone w tę technologię. Głośnik posiada również wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Jego cena to 549 zł.

JBL Charge 3 to - wbrew pozorom - już czwarta generacja głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, a do tego jest w pełni wodoodporny (IPX 7). Wydajny akumulator gwarantuje do 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB. Wykorzystując technologię JBL Connect można łączyć ze sobą dwa głośniki JBL wyposażone w taką funkcjonalność i zwiększać wrażenia odsłuchu. Jego cena to 769 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto