A A A

Ekologiczne monitory

1 września 2009, 09:34
Na polskim rynku debiutują monitory iiyama B1706S i E1706S, które należą do nowej serii ECO - produktów przyjaznych środowisku naturalnemu.
Ekologiczne monitory


Dzięki zmianie technologicznej - przejściu z 4 lamp podświetlających na 2 - panele mają charakteryzować się niskim typowym zużyciem energii oraz możliwością zredukowania go jeszcze bardziej poprzez włączenie trybu ECO.


Iiyama B1706S posiada stopkę z regulacją wysokości w zakresie 110 mm. Położenie ekranu można też korygować o 170 stopni w prawo i lewo, oraz obrócić go do pozycji PIVOT. Opisywany sprzęt to także czas reakcji 5 ms (czarny-do-czarnego) i kontrastu na poziomie 20 000:1 (ACR). iiyama B1706S wyposażony jest w cyfrowe złącze DVI i analogowe D-Sub.

Dostępny jest w czarnym i białym kolorze obudowy w sugerowanej cenie detalicznej 699,00 PLN.


E1706S to model równie energooszczędny i ekologiczny, ale mniej zaawansowany w zakresie ergonomii (położenie ekranu można regulować jedynie w zakresie 20 stopni w górę i 5 stopni w dół).

Dostępny jest on w dwóch kolorach obudowy - czarnej i białej, w sugerowanej cenie detalicznej 659,00 PLN.


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto