A A A

Elara – telefon komórkowy i stacjonarny w jednym urządzeniu

4 października 2018, 13:30
Plantronics przedstawił urządzenie Elara 60 Series oraz nową kategorię produktów - stację telefonii komórkowej.
Elara – telefon komórkowy i stacjonarny w jednym urządzeniu

Elara umożliwia korzystanie z telefonu komórkowego z funkcjami telefonu stacjonarnego. Badania pokazują, że 36% pracowników nie wyobraża sobie pracy bez swoich telefonów komórkowych, więc umieszczenie ich w urządzeniu współpracującym z obsługą Microsoft Teams jest naturalnym sposobem na zwiększenie produktywności pracowników w firmie.

Elara 60 Series posiada zestaw słuchawkowy oraz głośnomówiący. Mobilna stacja odbiera powiadomienia Microsoft Teams. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom funkcję Active Teams z aktywacją głosową oraz dotykową (za pomocą jednego intuicyjnego przycisku). Aby korzystać z urządzenia, wystarczy ustawić telefon komórkowy na opcję Plantronics Elara i skupić się na swoich obowiązkach. Dostępna jest również opcja bezprzewodowego ładowania.

Plantronics Elara 60 Series zapewnia klientom dużą dowolność w projektowaniu stacji telefonicznej dostosowanej do preferencji użytkownika. Oprócz integracji z Microsoft Teams, wbudowanej klawiatury telefonicznej, wygodnego zestawu słuchawkowego oraz obsługi smartfonów iOS i Android klienci mogą wybrać inne opcje, na przykład:wielostrefowe funkcje bezprzewodowego ładowania telefonu, zestaw głośnomówiący, standardową słuchawkę telefonu

Te specjalne funkcje przekształcają Plantronics Elara w urządzenie pozwalające uzyskać kolejny poziom mobilności, która przekłada się na produktywność pracowników. W każdym modelu Plantronics Elara dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak integracja aktywacji głosowej firmy Microsoft Cortana, możliwość blokady Kensington i kolorowy wyświetlacz LCD, który pokazuje stan ładowania, podłączone urządzenia, stan połączenia i inne ustawienia.

Pierwszy raz seria Elara zostanie zaprezentowana na konferencji  Microsoft Ignite w Orlando na stoisku Plantronics/Polycom Wraz z premierą Plantronics Elara oraz nowych zestawów słuchawkowych Savi i Voyager, które zostaną wprowadzane na rynek w październiku 2018, Plantronics rozszerza rozwiązania Microsoft w zespołach Skype dla firm i Office 365.

Plantronics i Polycom angażują się we wspieranie klientów oraz korzystanie z dowolnej platformy współpracy firmy Microsoft TEAMS, Skype for Business lub Office 365 przy biurku, w sali konferencyjnej lub w podróży.

Seria Plantronics Elara 60 wspiera kontynuację działań Plantronics i Polycom, które oferują rozwiązania łączące punktów końcowych z usługami chmurowymi. Dzięki oprogramowaniu Plantronics Manager Pro specjaliści IT mogą łatwiej zarządzać urządzeniami i udostępniać zasoby, a także korzystać z analiz wykorzystywanych w urządzeniach w celu monitorowania i pomocy  pracownikom , zanim pojawią się jakiekolwiek problemy.

Plantronics Elara 60 Series będzie w sprzedaży na początku 2019 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto