A A A

Elara – telefon komórkowy i stacjonarny w jednym urządzeniu

4 października 2018, 13:30
Plantronics przedstawił urządzenie Elara 60 Series oraz nową kategorię produktów - stację telefonii komórkowej.
Elara – telefon komórkowy i stacjonarny w jednym urządzeniu

Elara umożliwia korzystanie z telefonu komórkowego z funkcjami telefonu stacjonarnego. Badania pokazują, że 36% pracowników nie wyobraża sobie pracy bez swoich telefonów komórkowych, więc umieszczenie ich w urządzeniu współpracującym z obsługą Microsoft Teams jest naturalnym sposobem na zwiększenie produktywności pracowników w firmie.

Elara 60 Series posiada zestaw słuchawkowy oraz głośnomówiący. Mobilna stacja odbiera powiadomienia Microsoft Teams. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom funkcję Active Teams z aktywacją głosową oraz dotykową (za pomocą jednego intuicyjnego przycisku). Aby korzystać z urządzenia, wystarczy ustawić telefon komórkowy na opcję Plantronics Elara i skupić się na swoich obowiązkach. Dostępna jest również opcja bezprzewodowego ładowania.

Plantronics Elara 60 Series zapewnia klientom dużą dowolność w projektowaniu stacji telefonicznej dostosowanej do preferencji użytkownika. Oprócz integracji z Microsoft Teams, wbudowanej klawiatury telefonicznej, wygodnego zestawu słuchawkowego oraz obsługi smartfonów iOS i Android klienci mogą wybrać inne opcje, na przykład:wielostrefowe funkcje bezprzewodowego ładowania telefonu, zestaw głośnomówiący, standardową słuchawkę telefonu

Te specjalne funkcje przekształcają Plantronics Elara w urządzenie pozwalające uzyskać kolejny poziom mobilności, która przekłada się na produktywność pracowników. W każdym modelu Plantronics Elara dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak integracja aktywacji głosowej firmy Microsoft Cortana, możliwość blokady Kensington i kolorowy wyświetlacz LCD, który pokazuje stan ładowania, podłączone urządzenia, stan połączenia i inne ustawienia.

Pierwszy raz seria Elara zostanie zaprezentowana na konferencji  Microsoft Ignite w Orlando na stoisku Plantronics/Polycom Wraz z premierą Plantronics Elara oraz nowych zestawów słuchawkowych Savi i Voyager, które zostaną wprowadzane na rynek w październiku 2018, Plantronics rozszerza rozwiązania Microsoft w zespołach Skype dla firm i Office 365.

Plantronics i Polycom angażują się we wspieranie klientów oraz korzystanie z dowolnej platformy współpracy firmy Microsoft TEAMS, Skype for Business lub Office 365 przy biurku, w sali konferencyjnej lub w podróży.

Seria Plantronics Elara 60 wspiera kontynuację działań Plantronics i Polycom, które oferują rozwiązania łączące punktów końcowych z usługami chmurowymi. Dzięki oprogramowaniu Plantronics Manager Pro specjaliści IT mogą łatwiej zarządzać urządzeniami i udostępniać zasoby, a także korzystać z analiz wykorzystywanych w urządzeniach w celu monitorowania i pomocy  pracownikom , zanim pojawią się jakiekolwiek problemy.

Plantronics Elara 60 Series będzie w sprzedaży na początku 2019 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto