A A A

Elektrownia pod ręką – NEXO powerBox

17 lipca 2014, 10:00
Katowicka firma zaprezentowała swoje nowe urządzenie- NEXO powerBox.
Elektrownia pod ręką – NEXO powerBox

To niewielkie i lekkie urządzenie, ważące niewiele ponad 200 gramów, kryje w sobie potężną dawkę energii o pojemności 10000mAh. Co to oznacza? To, że w praktyce możemy kilkukrotnie podładować nasz smartfon lub też inne urządzenia mobilne takie jak tablet, nawigację czy odtwarzacz MP3 - NEXO powerBox cechuje minimalistyczny design - podkreśla Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad NEXO - dlatego też jest nie tylko potężnym źródłem energii, ale też przykuwa wzrok aluminiową obudową w kolorze cloud white.

Co niemniej ważne, NEXO powerBox dzięki dołączonemu adapterowi „Triple Head" może zapewnić sporą porcję energii urządzeniom, wykorzystującym różne interfejsy tj:

1. Micro USB - wszystkie urządzenia wykorzystujące micro USB

2. 30 pin dock - m.in. iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S

iPad, iPad 2, The New iPad (3. Generacji)

iPod Classic

iPod Nano 1-6 generacji

iPod Touch 1-4 generacji

3. Lightning - mi.in. iPhone 5, iPhone 5S i wyższe

iPad 4. Generacji (iPad Air, iPad Mini)

iPad Mini z ekranem Retina i wyższe

iPod Nano 7. Generacji i wyższe

iPod Touch 5. Generacji i wyższe

NEXO powerBox posiada litowo-polimerową baterię o pojemności 10000mAh/3.7V. Maksymalny prąd na wejściu wynosi 2.1 A, przy 5V, dla jednego gniazda. W przypadku korzystania z obu gniazd jednocześnie, maksymalny łączny prąd to 2A, przy 5V.

Sugerowana cena detaliczna to 99 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
21 lipca 2014, 18:05
Sebastian34 napisał(a): Chyba jednak jest taki kolor A PCFormat ma logo czerwone, czy "w kolorze red"?. Z artykułu wynika że to polski produkt. Nie rozumiem więc celu wymyślania nowych kolorów i tłumaczenia ich na angielski. Po co? Dla szpanu? Przed kim? Niech sobie będzie mglista biel, czy tam pochmurna. Źle brzmi? Nie po amerykańsku? UNITRA zrobiła uchwyt na telewizor Zdzisław oraz wzmacniacz Edward w kolorze czarnym i wszyscy żyją.
avatar
Sebastian34
21 lipca 2014, 08:44
Chyba jednak jest taki kolor, skoro nawet Dupont go ma w ofercie: http://www.dupont.com/products-and-services/construction-materials/surface-design-materials/brands/zodiaq-quartz-surfaces/products/zodiaq-all-colors/sub-products/cloud-white.html A co do samego urządzenia to całkiem niezła opcja na podręczny akumulator. Estetycznie wykonana obudowa - jeśli tylko 10000mAh to rzeczywista pojemność - brzmi fajnie :)
avatar
~Anonim
17 lipca 2014, 21:47
kolor "cloud white"? Nie ma takiego koloru. Czytam taki artykuł i jedyne co mam przed oczami, to Andżelikę z Włatców Móch. [img]http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130625182240/nonsensopedia/images/0/02/Andżelika.JPG[/img]
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto