A A A

Emperor Hybrid - flagowy tuner firmy Manta trafia do sprzedaży

14 listopada 2011, 13:39
Emperor Hybrid - flagowy tuner firmy Manta trafia do sprzedaży

Firma Manta Multimedia poinformowała, że do sprzedaży trafił tuner naziemnej telewizji cyfrowej HD DVB-T, Manta DVBT05 Emperor Hybrid.

Jak informuje producent – najnowszy model urządzenia to nie tylko podwójny tuner HD z możliwością łatwego zamontowania dysku twardego wewnątrz obudowy urządzenia, ale także wysokiej jakości centrum domowej rozrywki multimedialnej oraz cyfrowy magnetowid. Dzięki możliwości podłączenia do sieci LAN oraz Internetu, użytkownicy będą mieli mogli oglądać na ekranie telewizora nie tylko programy telewizyjne, ale także materiały wideo z domowych komputerów, czy Internetu.

- Obsługa naziemnej telewizji cyfrowej i kompatybilność z popularnymi formatami plików jest obecnie standardem w tunerach TV. Tym co naprawdę wyróżnia nasz nowy tuner jest możliwość połączenia z Internetem bez użycia komputera! Serwisy takie jak YouTube, Picasa, wymiana plików przez FTP czy NAS są od teraz dostępne w szybki i łatwy sposób. Wszyscy miłośnicy filmów, seriali i wydarzeń sportowych docenią również możliwość nagrywania ulubionych filmów w HD w czasie oglądania innych programów. - powiedział Bogdan Wiciński, CEO Manta Multimedia.

Dzięki podwójnemu tunerowi, użytkownicy Emperor Hybrid mają łatwo nagrać ulubiony serial, jednocześnie oglądając film na zupełnie innym kanale. Dodatkowo, dostępna lista zaimplementowanych serwisów internetowych (między innymi YouTube, Picasa, Flickr, RSS News) ma pozwolić przeglądać najlepsze treści w Internecie bez użycia komputera.

Tuner Emperor Hybrid DVBT05 dostępny jest w sprzedaży w cenie 449 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto