A A A

Energy Mouse - mysz i bank energii w jednym

25 października 2013, 09:00
Energy Mouse - mysz i bank energii w jednym

Energy Mouse to pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz komputerowa będąca jednocześnie bankiem energii. Wyposażona została w akumulator o pojemności 2700mAh oraz port USB służący do ładowania urządzeń mobilnych.

Wbudowany akumulator pozwala na doładowanie baterii dowolnego smartfonu lub tabletu. Urządzenia podłącza się do portu USB myszki za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Energia akumulatora jest dzielona tak, aby nigdy nie zabrakło jej dla myszki. Dlatego użytkownik nie musi obawiać się o prawidłowe działanie gryzonia podczas ładowania telefonu.

Jeżeli energia z akumulatora wykorzystywana jest tylko do zasilania myszki, urządzenie może pracować na pojedynczym ładowaniu nawet przez 18 miesięcy. O poziomie naładowania baterii informują 4 diody umieszczone w górnej części obudowy.

Energy Mouse wyposażona została w 4 przyciski, w tym jeden służący do aktywacji trybu powerbanku oraz rolkę ułatwiającą przeglądanie dokumentów. W obudowie znalazło się również miejsce dla pełnego portu USB, służącego do zasilania urządzeń mobilnych oraz portu microUSB, dzięki któremu naładujemy akumulator myszki.

Mysz została zaprojektowana tak, aby wygodnie mogły korzystać z niej zarówno osoby prawo, jak i leworęczne. Aby zapewnić użytkownikowi lepszy uchwyt, część obudowy pokryta została gumą.

Energy Mouse będzie dostępna w sklepach na terenie całej Polski w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN brutto. Sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto