A A A

Epson - drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000

7 maja 2015, 08:00
Marka Epson zaprezentowała nowe drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000. Monochromatyczne drukarki atramentowe WF-M5690DWFi WF-M5190DW zużywają nawet do 80% mniej energii niż konkurencyjne modele dostępne na rynku .
Epson - drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000

Producent zapewnia, że drukarki idealnie nadają się do biur: w czasie pracy nie emitują ciepła ani ozonu, a w trybie czuwania wentylator pracuje poniżej granicy słyszalności. Urządzenia zajmują niewiele miejsca, zaś ich serwis nie wymaga wymiany wielu elementów, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia ekonomii i ochrony środowiska.

Dzięki wkładom atramentowym XXL pozwalającym na wydrukowanie do 10 000 stron, czyli więcej niż w przypadku konkurencyjnych drukarek laserowych , nie traci się czasu na częste zakupy i wymianę materiałów eksploatacyjnych. Obydwa modele posiadają w standardzie funkcję dwustronnego drukowania, a urządzenie wielofunkcyjne WF-M5690DWF wyposażono dodatkowo w funkcję dwustronnego kopiowania, skanowania oraz funkcję faksu. Rozdzielczość 1200 dpi zastosowana w obu urządzeniach pozwala na drukowanie monochromatyczne w jakości nieodbiegającej od jakości wydruków laserowych. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną, a ich trwałość spełnia normy archiwizacji dokumentów

Aplikacja Email Print for Enterprise oraz funkcja drukowania poufnego z wprowadzaniem kodu PIN zapewniają bezpieczeństwo i poufność wydruków, a funkcja Wi-Fi Direct pozwala drukować z obsługiwanych bezprzewodowych urządzeń bez konieczności podłączania ich do routera. Model WF-M5690DWF jest zgodny z rozwiązaniem Document Capture Pro2, pozwalającym na wygodne i szybkie przechwytywanie i przechowywanie dokumentów elektronicznych.

Modele kierowane są do rynku biznesowego i będą dostępne od maja 2015 r., cena nominalna to 1450 za WF-M5690DWF i 1100 zł za WF-M5190DW, natomiast w przypadku zamówień zbiorowych i przetargów ustalana będzie indywidualnie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto