A A A

Epson - drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000

7 maja 2015, 08:00
Marka Epson zaprezentowała nowe drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000. Monochromatyczne drukarki atramentowe WF-M5690DWFi WF-M5190DW zużywają nawet do 80% mniej energii niż konkurencyjne modele dostępne na rynku .
Epson - drukarki z serii WorkForce Pro WF-M5000

Producent zapewnia, że drukarki idealnie nadają się do biur: w czasie pracy nie emitują ciepła ani ozonu, a w trybie czuwania wentylator pracuje poniżej granicy słyszalności. Urządzenia zajmują niewiele miejsca, zaś ich serwis nie wymaga wymiany wielu elementów, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia ekonomii i ochrony środowiska.

Dzięki wkładom atramentowym XXL pozwalającym na wydrukowanie do 10 000 stron, czyli więcej niż w przypadku konkurencyjnych drukarek laserowych , nie traci się czasu na częste zakupy i wymianę materiałów eksploatacyjnych. Obydwa modele posiadają w standardzie funkcję dwustronnego drukowania, a urządzenie wielofunkcyjne WF-M5690DWF wyposażono dodatkowo w funkcję dwustronnego kopiowania, skanowania oraz funkcję faksu. Rozdzielczość 1200 dpi zastosowana w obu urządzeniach pozwala na drukowanie monochromatyczne w jakości nieodbiegającej od jakości wydruków laserowych. Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną, a ich trwałość spełnia normy archiwizacji dokumentów

Aplikacja Email Print for Enterprise oraz funkcja drukowania poufnego z wprowadzaniem kodu PIN zapewniają bezpieczeństwo i poufność wydruków, a funkcja Wi-Fi Direct pozwala drukować z obsługiwanych bezprzewodowych urządzeń bez konieczności podłączania ich do routera. Model WF-M5690DWF jest zgodny z rozwiązaniem Document Capture Pro2, pozwalającym na wygodne i szybkie przechwytywanie i przechowywanie dokumentów elektronicznych.

Modele kierowane są do rynku biznesowego i będą dostępne od maja 2015 r., cena nominalna to 1450 za WF-M5690DWF i 1100 zł za WF-M5190DW, natomiast w przypadku zamówień zbiorowych i przetargów ustalana będzie indywidualnie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto