A A A

Epson G5000 już na rynku

19 czerwca 2008, 11:46
Epson G5000 już na rynku

Epson wprowadza na rynek nową serię projektorów G5000, która zastąpi poprzednie modele tej marki. Projektory z serii G5000 zapewniają jasność do 5000 lumenów ANSI, a waga żadnego z nich nie przekracza 7 kg.

Dzięki pięciu opcjonalnym obiektywom oraz funkcjom regulacyjnym umożliwiającym przesuwanie obrazu o 60 procent w pionie i 10 procent w poziomie projektor można zaadaptować do każdego środowiska. Panel sterowania umieszczony jest z tyłu obudowy, a nie na górze urządzenia, co pozwala na łatwe konfigurowanie i regulowanie projektora już zamontowanego pod sufitem. Gniazda połączeniowe znajdują się na dwóch poziomach, jednym przeznaczonym do instalacji pod sufitem, a drugim do pracy na biurku. Dobrze dopasowana pokrywa kabli pozwala ukryć przewody i punkty połączeń. Modularny obiektyw ze złączem bagnetowym można zamontować jednym ruchem, a filtr da się łatwo i bezpiecznie wyjąć, wyczyścić lub wymienić przez boczną klapkę. Żywotność lampy w nowych projektorach wynosi 3000 godzin pracy.

Dodatkową opcją łączności są gniazda USB i SD, pozwalające na rzutowanie prezentacji i innych treści multimedialnych bez użycia komputera, bezpośrednio z kluczy USB i kart SD. Modele EB-G5350 i EB-G5150 obsługują większość popularnych formatów plików, w tym wideo MPEG-2, MPEG-4 i WMV.

Źródło: Epson


Paweł Małkowski
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto