A A A

Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

15 marca 2011, 14:09
Era Biznes ze stałym dostępem do Internetu

Od 16. marca Era Biznes wprowadza promocje Korzyści Maksymalne dla Biznesu oraz Korzyści Maksymalne dla Firm, które oferują bezpłatny dostęp do Internetu w telefonie oraz większe pakiety minut zawarte w abonamentach.

W nowych promocjach taryfy Pakiet dla Biznesu oraz Nowa Firma zostały wzbogacone o dostęp do Internetu w telefonie w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie płaci za transfer danych nawet po wykorzystaniu dostępnego w abonamencie pakietu danych. Zarówno w promocji Korzyści Maksymalne dla Biznesu, jak i Korzyści Maksymalne dla Firm liczba minut w abonamencie została rozszerzona o promocyjne pakiety, które można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci. Dodatkowo klienci przenoszący numer do Ery otrzymają 10% upustu na abonament przez 24 miesiące. Dla klientów decydujących się na podpisanie umowy bez zakupu telefonu, Era przygotowała nawet 50% upusty na abonament. Przy nowej aktywacji lub podpisaniu aneksu na 24 miesiące klienci mogą korzystać z Internetu stacjonarnego za 1 złoty miesięcznie nawet przez dwa lata.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto