A A A

Era G1 z Google od 23 lutego

13 lutego 2009, 11:40
Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza do swojej oferty pierwszy na świecie telefon z systemem operacyjnym Android. Era G1 będzie dostępny w dwóch planach taryfowych, 85 lub 145 złotych z umową na 24 lub 36 miesięcy.
Era G1 z Google od 23 lutego

Telefon opracowany przez HTC został wyposażony w 3,2-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x320 pikseli. Urządzenie z wysuwaną klawiaturą typu QWERTY ma wbudowany aparat z autofokusem, o rozdzielczości 3,2 megapiksela. Na pokładzie smartfona nie zabrakło odtwarzacza MP3, Bluetootha oraz szybkiego dostępu do GMaila, YouTube, Map Google, Google Talk oraz Android Market.

W ramach abonamentu jednej z dwóch taryf, 85 lub 145, klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na 360 lub 840 SMS-ów. Ponadto w każdym planie do dyspozycji użytkownika będzie pakiet 500 MB transmisji danych, co pozwoli w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Era G1. Telefon będzie można kupić nawet za złotówkę, w abonamencie 145 zł z umową na 36 miesięcy. Dodatkowo w ramach umowy wszyscy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do szybkiej transmisji danych za pośrednictwem punktów Hotspot w sieci Era. W chwili obecnej operator oferuje ponad 460 takich punktów na terenie całego kraju.

Zainteresowani ofertą mogą sprawdzić szczegóły na stronie www.era.pl/erag1 i dokonać przedsprzedaży. Oficjalna sprzedaż rusza 23 lutego br.

Źródło: Era


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto