A A A

Etui Cygnett Armour

19 marca 2012, 13:17
Etui Cygnett Armour

Marka Cygnett przedstawiła etui Armour przeznaczone do iPada i kompatybilne także z trzecią, najnowszą, wersją tabletu Apple.

Etui Armour pozwoli zabezpieczyć całe urządzenie, a jednocześnie, dzięki ruchomej przedniej klapie, ma zagwarantować szybki dostęp do dotykowego wyświetlacza. Gdy etui będzie zamknięte, klapa ściśle przylegnie do ekranu, zapobiegając porysowaniu dzięki wewnętrznej warstwie miękkiego materiału. Oprócz funkcji ochronnej, po odpowiednim złożeniu, etui spełni także rolę podstawki, która pozwoli ustawić iPada w jednej z czterech wygodnych pozycji.

Dodatkowo etui posiada specjalne boczne wycięcia, które umożliwią bezpośredni dostęp do przycisków funkcyjnych, wejść oraz obiektywu aparatu.

Cena: 160 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto