A A A

Evolve 65t - bezprzewodowe słuchawki biznesowe

23 stycznia 2019, 10:00
Jabra wprowadza na rynek Evolve 65t - prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane z myślą o mobilnej pracy.
Evolve 65t - bezprzewodowe słuchawki biznesowe

Badania pokazują, że jedna trzecia pracowników biurowych spędza mniej niż 20% czasu pracy przy biurku, a globalna siła robocza stała się bardziej mobilna w okresie od 2015 do 2018 r. - dążenie do większej mobilności cały czas się utrzymuje. Jabra Evolve 65t wspiera tę zmianę, która zachodzi obecnie w wielu firmach i branżach. Mobilność staje się coraz ważniejszym priorytetem, a pracownicy wymagają przy tym wysokiej jakości łączności audio, integracji z UC i pełnej elastyczności.

Jabra Evolve 65t zapewnia wysoką jakość dźwięku dla połączeń i muzyki oraz wygodę bezprzewodowego korzystania z funkcji urządzenia zarówno w pracy, jak i podczas podróży. Gdziekolwiek jesteś możesz więc bezproblemowo kontaktować się z klientami oraz współpracownikami.

Za dotknięciem jednego przycisku użytkownicy mogą łączyć się z asystentem głosowym, aby zawsze być na bieżąco - także wtedy, gdy przemieszczają się pomiędzy różnymi lokalizacjami. Dodatkowym ułatwieniem w dynamicznym i zmiennym środowisku pracy jest możliwość jednoczesnego podłączenia zestawu do dwóch urządzeń, co czyni użytkownika zawsze dostępnym.

Technologia czterech mikrofonów z certyfikatem Skype for Business zapewnia optymalną jakość bezprzewodowych połączeń. Urządzenia Jabra nadal będą integrować z Microsoft Teams.

Ceny i dostępność:

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65t jest dostępny w sprzedaży na terenie Europy od końca czwartego kwartału 2018 roku w cenie sugerowanej 1 581 pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto