A A A

Evolve 65t - bezprzewodowe słuchawki biznesowe

23 stycznia 2019, 10:00
Jabra wprowadza na rynek Evolve 65t - prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane z myślą o mobilnej pracy.
Evolve 65t - bezprzewodowe słuchawki biznesowe

Badania pokazują, że jedna trzecia pracowników biurowych spędza mniej niż 20% czasu pracy przy biurku, a globalna siła robocza stała się bardziej mobilna w okresie od 2015 do 2018 r. - dążenie do większej mobilności cały czas się utrzymuje. Jabra Evolve 65t wspiera tę zmianę, która zachodzi obecnie w wielu firmach i branżach. Mobilność staje się coraz ważniejszym priorytetem, a pracownicy wymagają przy tym wysokiej jakości łączności audio, integracji z UC i pełnej elastyczności.

Jabra Evolve 65t zapewnia wysoką jakość dźwięku dla połączeń i muzyki oraz wygodę bezprzewodowego korzystania z funkcji urządzenia zarówno w pracy, jak i podczas podróży. Gdziekolwiek jesteś możesz więc bezproblemowo kontaktować się z klientami oraz współpracownikami.

Za dotknięciem jednego przycisku użytkownicy mogą łączyć się z asystentem głosowym, aby zawsze być na bieżąco - także wtedy, gdy przemieszczają się pomiędzy różnymi lokalizacjami. Dodatkowym ułatwieniem w dynamicznym i zmiennym środowisku pracy jest możliwość jednoczesnego podłączenia zestawu do dwóch urządzeń, co czyni użytkownika zawsze dostępnym.

Technologia czterech mikrofonów z certyfikatem Skype for Business zapewnia optymalną jakość bezprzewodowych połączeń. Urządzenia Jabra nadal będą integrować z Microsoft Teams.

Ceny i dostępność:

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65t jest dostępny w sprzedaży na terenie Europy od końca czwartego kwartału 2018 roku w cenie sugerowanej 1 581 pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
AutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto