A A A

EzRecorder - nagrywaj, edytuj, oglądaj

8 listopada 2014, 14:30
Marka Impakt poinformowała o wprowadzeniu na rynek polski urządzenia EzRecorder marki Avermedia. Niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala nagrywać gry, filmy, czy programy telewizyjne w jakości HD i odtwarzać bez konieczności użycia komputera.
EzRecorder - nagrywaj, edytuj, oglądaj

Avermedia EzRecorder 130 to urządzenie, które można podłączyć poprzez port HDMI do dowolnego źródła audio-wideo, takiego jak tuner TV, komputer czy telewizor. Dzięki temu można nagrać ulubiony program, grę lub film w jakości HD w czasie rzeczywistym lub zaprogramować je i nagrać materiał wideo o dowolnej godzinie.

Podczas rejestrowania dowolnego wideo istnieje możliwość skorzystania z funkcji wstrzymania nagrywania, aby pominąć mniej interesujące treści i zaraz po tym wznowić rejestrowanie materiału. Mimo stosowania pauzy podczas nagrywania, np. w czasie bloku reklamowego, urządzenie zapisze klip jako jeden plik. Dodatkowo EzRecorder umożliwia uchwycenie pojedynczej klatki i zapisanie jej w formie zdjęcia w ramce.

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu urządzenie jest łatwe w obsłudze. Pliki można zapisywać i odtwarzać bezpośrednio z urządzeń zewnętrznych jak dysk zewnętrzny czy pendrive bez potrzeby użycia komputera. Ciekawą zaletą urządzenia jest możliwość dowolnej postprodukcji zapisanego materiału. Dzięki wbudowanemu edytorowi, można wycinać poszczególne klatki i montować je na nowo osiągając ciekawe efekty.

Produkt wyceniono na kwotę 459 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto