A A A

FORCE H – nowa seria słuchawek od Gigabyte

30 września 2014, 12:30
Gigabyte zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy – FORCE H3X. Model ten będzie pierwszym, dostępnym na rynku produktem z nowej serii słuchawek Gigabyte FORCE H.
FORCE H – nowa seria słuchawek od Gigabyte

Szeroki wybór modeli

Flagowym produktem serii jest model H7, który gwarantuje pełną zgodność ze standardem dźwięki wielokanałowego 5.1. Kolejne zestawy słuchawkowe to H5, z system virtual 7.1 surround sound oraz H3 i H3X. W przypadku dwóch ostatnich modeli niewątpliwym atutem są wysokiej klasy przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm, które oferują pełny i dynamiczny dźwięk, szczególnie w niskich tonach. Ostatnim produktem z serii FORCE H są słuchawki H1, wyposażone w moduł Bluetooth.

Komfort i wygoda

W trakcie projektowania słuchawek z serii FORCE H duży nacisk położono na uzyskanie optymalnej ergonomii i komfortu użytkowania. Każdy z modeli wyposażony jest w regulowany pałąk umożliwiający wygodne dopasowanie słuchawek do głowy użytkownika. W przypadku nauszników zastosowano „oddychając" materiał, który dostosowuje się do kształtu ucha oraz zapewnia dobrą izolację akustyczną tła. Ponadto słuchawki Gigabyte wyróżniają się niewielką wagą oraz wytrzymałą i solidną konstrukcją.

Funkcjonalność

Każdy z modeli słuchawek wyposażony jest w odpinany mikrofon jednokierunkowy, który pozwala na bezproblemową komunikację w trakcie grania. Poza tym Gigabyte zastosował praktyczny mechanizm umożliwiający szybkie złożenie słuchawek i ich bezpieczny transport. Kolejnym plusem urządzeń z serii FORCE H jest wygodne sterowanie za pomocą pilota umieszczonego na kablu. Wyjątkiem jest model H1, w którym do regulacji poziomu głośności oraz przełączania utworów służy specjalny panel umieszczony na obudowie słuchawek.

Pierwszym modelem z serii FORCE H, dostępnym w sprzedaży w Polsce, będą słuchawki H3X, które do sklepów trafią w drugiej połowie października bieżącego roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto