A A A

F.R.E.Q 5 nowy headset od Mad Catza

24 sierpnia 2012, 08:52
F.R.E.Q 5 nowy headset od Mad Catza

We wrześniu tego roku firma Mad Catz, planuje wprowadzić na polski rynek headset dla wymagających graczy. Najnowszy produkt nosi nazwę F.R.E.Q. 5 i jest przeznaczony dla użytkowników pecetów oraz Mac.

F.R.E.Q.5 posiadają wysokiej jakości, 50 mm, przetworniki umieszczone w przestronnych nausznikach. Wraz z słuchawkami użytkownik ma do dyspozycji odpinany mikrofonem z redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE, który informuje kiedy jest włączony mikrofon.

Nowe słuchawki wykonane są w ten sam sposób jak Mad Catz RAT Cyborg i skonstruowane aby przetrwać stres podczas turniejów LAN. Jak zapewnia producent - lekkie elementy metalowe oraz solidny plastik gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość. Słuchawki posiadają sporo opcji regulacji w różnych płaszczyznach, co w dużym stopniu ułatwia dopasowanie ich do kształtu głowy.

Intuicyjne rozmieszczenie wszystkich kontrolerów ułatwia prostą regulację bez konieczności zdejmowania słuchawek. Wyciszenie mikrofonu, podkręcenie głośność czy regulacja ustawień korektora (gry, muzyka, chat) można dokonać jedną ręką nie odrywając wzroku od monitora.

Sugerowana cena detaliczna headsetu wyniesie 599 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

TikTok znika z Hongkongu
8 lipca 2020
Narzucone Hongkongowi przepisy dotyczące bezpieczeństwa państwowego spowodowały, że ByteDance wycofuje się z półautonomicznego regionu Chin.LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto