A A A

Ferguson Regent 7 nowy 7-calowy tablet

5 grudnia 2013, 12:24
Ferguson Regent 7  nowy 7-calowy tablet

Firma Ferguson, największy w Polsce dostawcą cyfrowych set-top-box'ów, wprowadza na rynek nowy 7-calowy tablet oparty o system Android z modem 3G obsługującym karty polskich operatorów, w tym Aero2.

Ferguson Regent 7 daje możliwość korzystania z nieograniczonego i szybkiego bezprzewodowego Internetu, 1024 MB pamięci RAM oraz nawigacji GPS. Dzięki ostatniej funkcji może być z powodzeniem stosowany jako nawigacja samochodowa ułatwiająca bezproblemowy dojazd do każdego wybranego celu. Tablet poza odbiornikiem GPS został wyposażony w uchwyt, ładowarkę samochodową oraz radio FM.

Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 zastosowany w tablecie Regent 7 zwiększa jego wydajność, umożliwiając pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie. Siedmiocalowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli posiada 5-punktowy system multi-touch pozwalający na odtwarzanie filmów, słuchanie muzyki oraz surfowanie po Internecie. Dzięki wbudowanym z przodu głośnikom stereo, urządzenie uzyskuje dobrej jakości dźwięk.

Warto wspomnieć o dwóch wbudowanych kamerach pozwalajacych na wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, a także dzięki pojemnej baterii umieszczonej w solidnej obudowie tabletu, przeprowadzenie trwających nawet wiele godzin wideokonferencji.

W dostępnym z poziomu urządzenia sklepie Google Play znajdują się setki tysięcy aplikacji i gier, także w bezpłatnych wersjach, które pozwalają na nieograniczoną zabawę.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto