A A A

Film "Furia" oraz inne hity Sony Pictures wyciekły po ataku hakerów

1 grudnia 2014, 07:45
Po zmasowanym ataku na stronę internetową wytwórni filmowej Sony Pictures do internetu wyciekły ich najnowsze filmy, a także produkcje, które dopiero będą miały premierę. Poszlaki wskazują na to, że za atakiem może stać Korea Płn.
Film

Za atakiem na strony Sony Pictures miała stać formacja hakerów Guardians of Peace. Jednak znaleziono wskazówki, które kierują podejrzenia na Koreę Północną. Dlaczego? Sony planuje premierę filmu "Wywiad ze Słońcem Narodu", parodiującą wydarzenia w totalitarnym kraju. Włodarze Korei Północnej ostrzegali, że w razie niewstrzymania premiery, "będą poważne konsekwencje". Istnieje prawdopodobieństwo, że grupa GOP była wspierana przez Koreańczyków.

Po zaatakowaniu strony na stronach z torrentami pojawiły się takie filmy jak "Furia" (z Bradem Pittem), a także: "Still Alice", "Mr Turner",  "Annie"  oraz "To Write Love on Her Arms". Ten ostatni ma mieć premierę dopiero w marcu 2015 roku.

Sony Pictures Entertainment wraz organami ścigania planuje traktuje opisany powyżej temat bardzo poważne - śledztwo już trwa.

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto