A A A

Film z tabletu na dużym ekranie

15 grudnia 2011, 14:34
Film z tabletu na dużym ekranie

Filmy i teledyski dobrze prezentują się na ekranach smartfonów i tabletów marki Apple, ale czasami chciałoby się obejrzeć je na 40-calowym telewizorze. Bardzo łatwo i szybko można zrobić to za pomocą nowego adaptera firmy Hama.

Przy zastosowaniu niemieckiego produktu można mieć pewność, że wyświetlane obrazy będą miały świetną jakość HD, a przekaz sygnału wideo będzie płynny. Niemiecka przejściówka jest bardzo elegancka i pasuje pod względem wzornictwa do wszystkich produktów z logo "nadgryzionego jabłuszka". Można ją stosować razem z iPodem, iPhonem lub iPadem do każdego nowoczesnego telewizora.

Połączenie z telewizorem odbywa się za pomocą złącza mini HDMI oraz kabelka o długości 1,7 metra. Adapter pełni również rolę ładowarki, która podtrzymuje pracę smartfonu lub tabletu podczas przekazu sygnału wideo. Na razie Hama nie podała terminu wprowadzenia produktu na polski rynek.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto