A A A

Filmy z TikToka pojawią się w miejscach publicznych

7 stycznia 2022, 13:00
Krótkie klipy będą pokazywane na dworcach, w środkach komunikacji masowej i w innych powszechnie odwiedzanych miejscach.
Filmy z TikToka pojawią się w miejscach publicznych

Na każdym telebimie

Platforma TikTok zawarła umowę z dostawcą treści – startupem Atmosphere – który zapewni wyświetlanie klipów z TikToka w miejscach publicznych w Stanach Zjednoczonych. Materiały z TikToka pojawią się na telewizorach w poczekalniach, środkach transportu, restauracjach i hotelach.

Atmosphere selekcjonuje filmy zależnie od miejsca przeznaczenia i grupy docelowej; czasami usuwa z nich dźwięk i dodaje własny. Z tak przygotowanych klipów powstaje zawartość kanału, który później jest wyświetlany u klienta. Firma obsługuje już takie miejsca w USA jak Taco Bell, Texas Roadhouse czy Burger King.

Na stronie WWW firmy Atmosphere można zobaczyć wersję demo kanału TikToka. W tle słychać muzykę dodaną przez dostawcę oraz widać animowane tło filmów. Klipy uporządkowane są według hasztagów widocznych na ekranie. Widoczne się również nazwy twórców.

fot. Pixabay


Piotr Bogucki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto