A A A

FineReader 9.0 do użytku domowego

2 października 2008, 10:47
FineReader 9.0 do użytku domowego

Firma ABBYY, producent FineReadera, w odpowiedzi na potrzeby rynku w Polsce przygotowała specjalną wersję programu do użytku domowego. ABBYY FineReader 9.0 Home Edition dzięki zastosowaniu silnika OCR – Engine 9.0 – ma równie wysoką dokładność rozpoznawania jak najnowsze wersje Professional Edition i Corporate Edition.

Wersja Home Edition to propozycja dla wszystkich użytkowników domowych, którzy mają potrzebę sporadycznego lub częstszego ręcznego przepisywania tekstów drukowanych. Program przekształca zarówno obrazy pochodzące ze skanerów, jak i aparatów cyfrowych. Przetwarza skany i zdjęcia dokumentów w 179 językach (w tym j.polskim). Rozpoznawane jest pismo drukowane i tabele, języki programowania (C++, Pascal i inne), znaki subskryptu (r2), proste formuły chemiczne (np. H20), tekst w pionie, hiperłącza oraz nagłówki i stopki,a także numeracja stron.

Obsługa programu dostępna w j.polskim jest bardzo prosta. Poprzez zadania pogrupowane w jednym oknie, które otwiera się automatycznie z chwilą uruchomienia programu, użytkownik ma dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak "Skanuj do formatu PDF", "Skanuj do programu Microsoft Word". Przenoszenie drukowanego tekstu do programów Microsoft Word, Excel lub formatu PDF wykonywane jest jednym kliknięciem. Przekształcone strony użytkownik domowy może zapisać w różnych formatach, tj: rtf, txt, doc, xls, html, PDF. Przydatną funkcją jest uruchamianie przekształcania skanów i zdjęć dokumentów z popularnych aplikacji: Microsoft Word, Excel, a także z Eksploratora Windows.

Używanie programu ABBYY FineReader 9.0 Home Edition w organizacjach lub w celach komercyjnych jest niezgodne z umową licencyjną i narusza prawo. Program dostępny jest w cenie 189 zł netto.

Źródło: Abbyy FineReader


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto