A A A

Firma LG Electronics zaprezentuje projektor LG HW300Y

2 września 2011, 10:29
Firma LG Electronics zaprezentuje projektor LG HW300Y

Podczas tegorocznych berlińskich targów IFA firma LG Electronics zaprezentuje urządzenie HW300Y – przenośny projektor LED WXGA z opcją szerokopasmowej łączności DLNA.

Projektor HW300Y został wyposażony w funkcję łączności szerokopasmowej oferującą bogaty wybór popularnych usług internetowych, dostępnych bezpośrednio na dużym ekranie, w tym filmy HD dostępne w trybie VOD, prognozy pogody w czasie rzeczywistym za pośrednictwem AccuWeather, a także dostęp do najpopularniejszych portali społecznościowych. Łączność DLNA oznacza, że projektor oferuje bezprzewodowy dostęp do wszystkich zasobów cyfrowych przechowywanych na urządzeniach zgodnych z protokołem DLNA, w tym na telefonach komórkowych, telewizorach i komputerach.

Zastosowana technologia LED eliminuje rozmycie ruchomych obiektów i problemy z synchronizacją barw. Lampa jest całkowicie pozbawiona rtęci i innych substancji niebezpiecznych, występujących w tradycyjnych lampach projektorowych. Ponadto przy zakładanym czasie eksploatacji wynoszącym 4 godziny dziennie lampa projektora HW300Y ma rzekomo posłużyć dwie dekady, zanim trzeba będzie ją wymienić.

Dzięki złączu USB projektor HW300Y może odtwarzać bezpośrednio z podłączonej do niego przenośnej pamięci filmy HD w formacie DivX. Również przeprowadzenie prezentacji Power Point czy wyświetlenie arkuszy kalkulacyjnych nie wymaga uruchamiania komputera. Co więcej, funkcja optymalizacji dźwięku Volume Booster automatycznie dostosowuje różne poziomy dźwięku podczas transmisji, zapewniając jego stałą jakość. Natomiast przycisk Real Quick On/Off przełącza projektor w tryb pełnego zasilania w ciągu zaledwie pięciu sekund od włączenia. Dotychczas rozpalenie lampy i uruchomienie projektora trwało co najmniej kilkanaście sekund. Teraz urządzenie jest gotowe do pracy niemal w chwili wciśnięcia przycisku on/off.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto