A A A

Folx – sieć komórkowa w aplikacji

6 lutego 2018, 10:00
Nowy operator komórkowy – Folx, zadebiutował właśnie na polskim rynku. Usługa wyróżnia się na tyle konkurencji głownie za sprawą metody aktywacji i obsługi klienta.
Folx – sieć komórkowa w aplikacji

Subskrypcja Folx to: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i roaming w UE bez dodatkowych opłat w cenie 29,99 złotych. Subskrypcja łączy abonamentu i telefonu na kartę. Podpinamy kartę płatniczą do konta Folx i zarządzamy kontem poprzez aplikację w systemie iOS lub Android. Bez konsultantów i centrów obsługi klienta. Zamawiamy kartę, którą przywozi kierowca Ubera.

Flox działa tak samo jak Netflix, Spotify czy usługi PlayStation Plus - operator co miesiąc pobiera z karty płatniczej wysokość abonamentu. Dlatego Folx cala operację pobierania pieniędzy nazywa subskrypcją, a nie abonamentem.

W Folx można wybrać nowy numer z puli zaczynającej się od 450. Jeśli nie chcemy rozstawać się ze swoim dotychczasowym numerem, można go przenieść.

Subskrypcja Folx działa w całej Polsce, ale kartę SIM można obecnie zamówić w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na terenie konurbacji śląskiej.

Folx jest tak zwanym wirtualnym operatorem (MVNO), czyli korzysta z infrastruktury innego operatora, w tym przypadku Playa.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto