A A A

Folx – sieć komórkowa w aplikacji

6 lutego 2018, 10:00
Nowy operator komórkowy – Folx, zadebiutował właśnie na polskim rynku. Usługa wyróżnia się na tyle konkurencji głownie za sprawą metody aktywacji i obsługi klienta.
Folx – sieć komórkowa w aplikacji

Subskrypcja Folx to: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i roaming w UE bez dodatkowych opłat w cenie 29,99 złotych. Subskrypcja łączy abonamentu i telefonu na kartę. Podpinamy kartę płatniczą do konta Folx i zarządzamy kontem poprzez aplikację w systemie iOS lub Android. Bez konsultantów i centrów obsługi klienta. Zamawiamy kartę, którą przywozi kierowca Ubera.

Flox działa tak samo jak Netflix, Spotify czy usługi PlayStation Plus - operator co miesiąc pobiera z karty płatniczej wysokość abonamentu. Dlatego Folx cala operację pobierania pieniędzy nazywa subskrypcją, a nie abonamentem.

W Folx można wybrać nowy numer z puli zaczynającej się od 450. Jeśli nie chcemy rozstawać się ze swoim dotychczasowym numerem, można go przenieść.

Subskrypcja Folx działa w całej Polsce, ale kartę SIM można obecnie zamówić w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na terenie konurbacji śląskiej.

Folx jest tak zwanym wirtualnym operatorem (MVNO), czyli korzysta z infrastruktury innego operatora, w tym przypadku Playa.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto