A A A

Forum PC Format – dział „elektronika”

21 kwietnia 2016, 12:00
Na forum PC Format powstał nowy dział, przygotowany specjalnie dla fanów ogólnie pojętej elektroniki.
Forum PC Format – dział „elektronika”

W dniu wczorajszym uruchomiliśmy na forum PC Format nowy dział . Powstał on w celu zrzeszenia w jednym, przejrzystym miejscu wszystkich entuzjastów elektroniki, zarówno analogowej jak i cyfrowej, a także wszelkich elementów z nimi powiązanych. Osoby zainteresowane tematem mogą wymienić się poglądami z innymi użytkownikami forum, skonsultować swoje pomysły, pochwalić się dokonaniami, a także znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszym FORUM oraz odwiedzenia nowo powstałego działu.


 

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: pcformat
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Ernesto
9 maja 2016, 10:33
Bardzo dobry pomysł, brak jest takich wiarygodnych portali o takim profilu, oby administratorzy weryfikowali treści (np sprawdzali autentyczność, specjalistę w tej dziedzinie) i usuwali mało istotne wpisy (chowali) nic nie wnoszące a zostawiali kwintesencje, aby nie czytać postów po 30 stron a na końcu wniosek ze bzdety.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto