A A A

Forum PC Format – dział „elektronika”

21 kwietnia 2016, 12:00
Na forum PC Format powstał nowy dział, przygotowany specjalnie dla fanów ogólnie pojętej elektroniki.
Forum PC Format – dział „elektronika”

W dniu wczorajszym uruchomiliśmy na forum PC Format nowy dział . Powstał on w celu zrzeszenia w jednym, przejrzystym miejscu wszystkich entuzjastów elektroniki, zarówno analogowej jak i cyfrowej, a także wszelkich elementów z nimi powiązanych. Osoby zainteresowane tematem mogą wymienić się poglądami z innymi użytkownikami forum, skonsultować swoje pomysły, pochwalić się dokonaniami, a także znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszym FORUM oraz odwiedzenia nowo powstałego działu.


 

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: pcformat
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Ernesto
9 maja 2016, 10:33
Bardzo dobry pomysł, brak jest takich wiarygodnych portali o takim profilu, oby administratorzy weryfikowali treści (np sprawdzali autentyczność, specjalistę w tej dziedzinie) i usuwali mało istotne wpisy (chowali) nic nie wnoszące a zostawiali kwintesencje, aby nie czytać postów po 30 stron a na końcu wniosek ze bzdety.
Najnowsze aktualności




Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto