A A A

Fujitsu LIFEBOOK SH531 - laptop dla studentów

2 sierpnia 2011, 10:07
Fujitsu LIFEBOOK SH531 - laptop dla studentów

Firma Fujitsu zaprezentowała nowego notebooka z rodziny Lifebook. SH531 bo takie posiada oznaczenie, ma być korzystnym rozwiązaniem zarówno dla studentów jak i dla ludzi aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu.

Ważący zaledwie 1.9kg laptop, oferuje 13,3 calowy przeciwodblaskowy ekran umożliwiający pracę na świeżym powietrzu, oprogramowanie BIOS z funkcja Computrace® pozwalającą śledzić lokalizacje urządzenia w razie kradzieży bądź zgubienia, wszelkiej maści zabezpieczenia dysków twardych, a nawet klawiaturę odporną na zalanie.

Sercem Lifebooka SH531 jest jeden z dwóch dostępnych procesorów Intela - i3 albo i5. Jako dodatkowe wyposażenie otrzymamy karty Bluetooth, WLAN, port eSATA i złącze ExpressCard na zewnętrzny modemie UMTS umożliwiające bezproblemowe połączenie się z siecią. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowego wyświetlacza możemy podłączyć notebooka do zewnętrznego monitora bez użycia kabli.

Model LIFEBOOK SH531 pojawił się już w cennikach Fujitsu dla regionu CEMEA&I (Europy kontynentalnej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii) i jest dostępny do nabycia przez Internet oraz w niektórych punktach sprzedaży.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto