A A A

Funkcja „Cofnij tweet" tylko w subskrypcji

10 listopada 2021, 08:00
Platforma wprowadziła nowe funkcje, oferowane wyłącznie w płatnej wersji serwisu: Twitter Blue
Funkcja „Cofnij tweet

Twitter na niebiesko

Twitter poinformował w firmowym blogu, że Twitter Blue, rozszerzona wersja usług na subskrypcję, będzie teraz oferowana w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii (w wersji na iOS-a, Androida oraz pecety).

Do tej pory Twitter Blue funkcjonował w Australii i Kanadzie.

Wśród nowych funkcji pojawiła się opcja „Cofnij tweet", która pozwala wyświetlić podgląd tweeta i poprawić ewentualne błędy, zanim wpis zostanie opublikowany. Użytkownik ma na to minutę. Subskrypcja umożliwia również konfigurowanie stron i kanałów oraz porządkowanie treści – dzięki ikonom aplikacji, kolorowym motywom i oraz folderom zakładek. Osoby, które zdecydowały się na płatną wersję usługi, będą mogły cieszyć się czytaniem pozbawionych reklam treści ulubionych stron z wiadomościami, pokazywanych w USA na Twitterze (m.in. profil „The Washington Post", „BuzzFeed" i Reutera). Z kolei funkcja Czytnika ułatwi przeglądanie długich wątków; możliwa będzie również zmiana rozmiaru tekstu. Subskrybenci będą mogli ponadto zobaczyć, które artykuły były najczęściej udostępniane w ich sieci w ciągu 24 godzin, dzięki czemu zyskają nowy sposób na nadrabianie zaległości na Twitterze.

„Niebiesk"i Twitter kosztuje 2,99 dolarów miesięcznie.

fot. Twitter


Katarzyna Bielińska
Tagi: Twitter
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nissan również elektryczny
30 listopada 2021
Japońska firma zainwestuje w ciągu pięciu lat prawie 18 miliardów dolarów w produkcję e-pojazdów.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto