A A A

Funkcja czatu w Kalendarzu Google

24 września 2021, 09:30
Google dodaje nowy przycisk do wydarzeń w Kalendarzu. Po jego kliknięciu natychmiast możesz zacząć czatować z uczestnikami spotkania.
Funkcja czatu w Kalendarzu Google

Będzie wygodniej

Użytkownicy Kalendarza Google w przeglądarce lub urządzeniu mobilnym w sekcji Wydarzenia obok listy gości zobaczą ikonę Czatu. Jeśli mają ochotę utworzyć czat grupowy zawierający wszystkich uczestników wydarzenia, wystarczy, że ją klikną. Nowy przycisk ułatwi czatowanie z innymi osobami przed, w trakcie lub po dowolnym spotkaniu. Funkcja będzie włączona domyślnie.

Wcześniej głównym sposobem komunikowania się z uczestnikami wydarzeń w Kalendarzu była poczta elektroniczna. Jak jednak Google zaznacza w swoim blogu, „czasami czat jest lepszą formą komunikacji – na przykład wtedy, gdy wiemy, że spóźnimy się na spotkanie lub chcemy udostępnić zasoby uczestnikom na krótko przed jego rozpoczęciem".

fot. Google


Katarzyna Bielińska
Tagi: google, Gmail
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto