A A A

Funkcja tłumaczenia komentarzy na Facebooku?

6 września 2011, 12:04
Funkcja tłumaczenia komentarzy na Facebooku?

Największy portal społecznościowy na świecie prawdopodobnie już niedługo uraczy swoich użytkowników nową, całkiem pożyteczną funkcją.

Do ciągle rosnącej oraz stale ewoluującej liczby przeróżnych mniej lub bardziej przydatnych funkcji, dołączy możliwość tłumaczenia komentarzy z innych języków niż tych używanych przez właściciela danego profilu.

Przycisk „translate” pojawi się niedaleko butonna „like”. Komentarze znajomych z zagranicy zostaną przetłumaczone na język, który zostanie wybrany wcześniej przez nas w ustawieniach.

Aby powróć do poprzedniej wersji językowej komentarza, wystarczy że wybierzemy pojawiający się w tym samym miejscu co uprzednio „translate”, przycisk „original”.

W chwili obecnej system obsługuje język angielski, hiszpański, francuski, mandaryński i hebrajski.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto