A A A

Fury Thunderjet – nowy zestaw dla graczy 4 w 1

25 maja 2018, 13:30
By dobrze rozpocząć przygodę z grami warto mieć na wyposażeniu zaprojektowane właśnie z myślą o graczach: klawiaturę, mysz i podkładkę oraz słuchawki. Nowy zestaw Thunderjet firmy Fury zawiera wszystkie potrzebne urządzenia.
Fury Thunderjet – nowy zestaw dla graczy 4 w 1

Fury Thunderjet to rozwinięcie koncepcji z kompletu Thunderstreak. W zestawie znajdziemy więc wszystko co niezbędne, by wyposażyć komputer do grania. Nowy produkt dzieli nazwę z jednym z pierwszych myśliwców odrzutowych USAAF: Republic F-84F Thunderjet.

Mysz i podkładka

Podstawową bronią w arsenale gracza jest mysz. Ta, którą znajdziemy w zestawie Fury Thunderjet została wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 2400 DPI z czterostopniową możliwością regulacji. Gamingowego charakteru nadaje jej podświetlenie LED dostępne w czterech kolorach oraz dynamiczny design. Nie bez znaczenia jest także wygodne ułożenie dłoni podczas gry. Boczne przyciski znajdują się dokładnie pod kciukiem, co ułatwia ich użycie. Kabel urządzenia jest chroniony oplotem, co ma zwiększać jego trwałość. Obok gryzonia znajdziemy też materiałową podkładkę o laserowo ciętych brzegach. Jej powierzchnia jest gładka i jak zapewnia producent pozwala na bardzo szybkie prowadzenie myszy.

Klawiatura

Drugim ważnym elementem jest klawiatura. Producent postawił w tym przypadku na trwałość urządzenia. Mają zapewnić ją nie tylko otwory odprowadzające ciecz (przypadkowe zalania nie są przecież wcale takie rzadkie), ale też metalowa konstrukcja obudowy. Klawiatura Thunderjet została wyposażona także w 12 przycisków funkcyjnych oraz funkcję anti-ghosting dla większości popularnych w grach kombinacji klawiszy oraz podświetlenie LED z efektem RGB.

Słuchawki z mikrofonem

Dźwięk odgrywa w wielu grach olbrzymią rolę. Dlatego odpowiednie nagłośnienie jest istotnym elementem stanowiska do grania. W zestawie Fury Thunderjet znajdują się słuchawki uzbrojone w 40 milimetrowe przetworniki skryte pod dużymi i miękkimi nausznikami. Tak samo wykończono wewnętrzną część pałąka, co ma podnieść komfort użytkowania. Do sprawnej komunikacji z innymi graczami posłuży mikrofon zamontowany na ruchomym wysięgniku.

Zestaw dostępny jest na rynku w cenie ok. 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto