A A A

Futurystyczna deskorolka Yuneec

20 stycznia 2017, 12:00
Yuneec E-GO 2 to elektryczna deskorolka napędzana akumulatorem, stworzona zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników.
Futurystyczna deskorolka Yuneec

Model E-GO 2 jest napędzaną elektrycznie deskorolką, która na jednym cyklu ładowania pozwoli przemieścić się na dystansie do 30 kilometrów. Jak na nisko zawieszony, czterokołowy pojazd jest imponującym wynikiem. Przeliczając dystans na czas pracy ogniwa zasilającego można śmiało powiedzieć, że „prądu" starczy na 3 do 5 godzin jazdy. Deska jest lekka, wykonana z dobrej jakości wytrzymałych i trwałych komponentów. Blat pojazdu sporządzono z wyprofilowanego drewna dobrze współpracującego z obuwiem użytkownika, a elastyczna całość konstrukcji współgra z balansem ciała.

Do dyspozycji mamy dwa tryby jazdy, SPORT i ECO, przekładające się na generowane prędkości do 20 km/h i 13km/h. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy bezprzewodowy pilot, który w oparciu o technologię Bluetooth aktywuje lub zwalnia hamulec.

Producent udostępnia też dedykowaną aplikację na smartfona pracującego pod kontrolą Androida lub iOS. Za sprawą wspomnianej apki użytkownik ma w zasięgu ręki cały panel sterowania pojazdem i może dowolnie modyfikować ustawienia jezdne.

Urządzenie dostępne jest w cenie 2 799 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto