A A A

G DATA Notebook Security 2009

20 listopada 2008, 10:31
Firma G DATA wprowadza do sprzedaży polską pudełkową (box) wersję pakietu G DATA Notebook Security 2009. Oprócz narzędzi zabezpieczających, obecnych w innych pakietach oznaczonych liczbą 2009, w tym znalazły się rozwiązania dedykowane posiadaczom komputerów przenośnych.
G DATA Notebook Security 2009

G DATA Notebook Security zawiera podstawowe narzędzia ochronne, takie jak program antywirusowy i zapora ogniowa. Dodatkową ochronę zapewnia narzędzie antyspamowe, filtr treści internetowych współpracujący ze zintegrowanym w pakiecie modułem kontroli rodzicielskiej oraz aplikacja do wykonywania kopii zapasowych (wraz z nią oferowany jest dedykowany serwer firmy G DATA, na którym każdy z użytkowników pakietu otrzymuje 1 GB przestrzeni na kopie ważnych danych).

Uzupełnieniem niezwiązanym bezpośrednio z ochroną, lecz zapewniającym stabilne działanie komputera, jest zestaw narzędzi do tuningu. Wszystkie te narzędzia znaleźć można także w innym, rozbudowanym pakiecie G DATY o nazwie TotalCare 2009.

Elementem, które wskazuje na przystosowanie pakietu Notebook Security do potrzeb posiadaczy komputerów przenośnych, jest obecność w pakiecie programu TopSecret. Aplikacja ta umożliwia zakładanie szyfrowanych sejfów na dyskach twardych (obsługiwana pojemność sejfu do 2 TB). Dostęp do skonfigurowanego sejfu może być uwierzytelniany poprzez podanie hasła, certyfikatu lub odcisk palca.

Poza aplikacjami oferowanymi w pakiecie nabywcy G DATA Notebook Security 2009 w wersji box znajdą w pudełku stalową linkę z uniwersalnym zamkiem zabezpieczającą laptop przed kradzieżą. Ponadto w cenie pakietu (ok. 200 zł za roczną licencję na jedno stanowisko) oferowany jest bezpłatny upgrade na wersję 2010, co w praktyce oznacza dwuletnią subskrypcję w ramach licencji.

Źródło: G DATA


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto