A A A

G502 Proteus Core - mysz gamingowa od Logitech

9 kwietnia 2014, 11:20
Marka Logitech wprowadza na rynek nowy produkt – mysz Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse. Produkt łączy w sobie pierwszy na świecie czujnik z rozdzielczością 12 000 DPI i zaawansowane możliwości regulacji wagi i balansu.
G502 Proteus Core - mysz gamingowa od Logitech

Jeszcze lepszy czujnik

Proteus Core została wyposażona w czujnik wykonany w technologii Delta Zero - najbardziej precyzyjny dostępny obecnie na rynku. Ogromna skala DPI - od 200 aż do 12 000 - umożliwia szybkość śledzenia 300 cali na sekundę.

Personalizacja przez ‘duże P'

Mysz G502 daje możliwość kalibracji sensora w zależności od podłoża, jakiego używasz w danym momencie. Sprzęt umożliwia dostosowanie preferencji bez względu na to, czy korzystasz z twardej, czy miękkiej podkładki pod mysz. Dla jeszcze większej możliwości dostosowania sprzętu do własnych potrzeb, Proteus Core pozwala na dostosowanie wagi i balansu myszy poprzez umieszczenie do pięciu 3,6-gramowych obciążników w urządzeniu. Dodatkowo dzięki procesorowi 32-bit ARM - możliwe jest wykorzystanie opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) do personalizacji 11 dostępnych przycisków.

Pełna kontrola

Podczas gdy większość myszek posiada połączone mechanizmy przycisków, które mogą się zginać i odkształcać, Proteus Core została wyposażona w indywidualne klawisze, które gwarantują niezawodność, większą precyzję, wytrzymałość i satysfakcję z klikania. Aby dodatkowo zwiększyć szybkość, precyzję i pozytywne odczucia w trakcie korzystania, G502 posiada mechaniczne mikroprzełączniki pod każdym z przycisków. Dodatkowo oferowany wyłącznie w produktach firmy Logitech podwójny tryb przewijania przycisku scroll został udoskonalony, zapewniając jeszcze lepszą dokładność i bardzo szybkie przewijanie wykorzystywane do przeglądania stron internetowych.

Dostępność

Mysz Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse będzie dostępna w sklepach już pod koniec maja w cenie 349 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto