A A A

G910 Orion Spark - zaawansowana klawiatura dla graczy

17 września 2014, 07:15
Firma Logitech zapowiedziała dzisiaj mechaniczną klawiaturę – G910 Orion Spark. Nowa klawiatura łączy w sobie szybkie reagowanie, poprawioną precyzję oraz podświetlanie RGB.
G910 Orion Spark - zaawansowana klawiatura dla graczy

Przełączniki Romer-G

Klawiatura G910 została wyposażona w nowe mechaniczne przełączniki Romer-G, które rejestrują wciśnięcia do 25 procent szybciej, niż jakiekolwiek inne przełączniki. Dodatkowo przełączniki Romer-G wytrzymują 70 milionów wciśnięć, co jest wynikiem lepszym o 40 procent od innych rozwiązań, dzięki temu klawiatura G910 jest w stanie znieść trudy nawet najbardziej intensywnych rozgrywek.

Podświetlanie RGB

Podświetlenie każdego klawisza w Orion Spark może być dopasowane indywidualnie z palety ponad 16 milionów kolorów. Pozwala to na odpowiednie podświetlenie klawiszy odpowiedzialnych za czary czy też specjalne umiejętności, a także na dopasowanie kolorów tak, by pasował do reszty akcesoriów czy też na ustawienie podświetlania specjalnie pod daną grę. Oświetlenie jest położone centralnie pod każdym przełącznikiem i dzięki precyzyjnej optyce zapewnia równomierne podświetlenia każdego klawisza.

Dziewięć w pełni programowalnych przycisków

Dodatkowe możliwości personalizacji klawiatury zapewnia 9 przycisków G, którym można przypisać odpowiednie funkcje czy makra. Dla maksymalnej wygody Orion Spark obsługuje do 27 różnych komend, zapisanych pod trzema różnymi profilami poprzez oprogramowanie Logitech Gaming Software.

Integracja z Arx Control

Arx Control to nowa aplikacja od Logitech G, która współpracuje z Logitech Gaming Software i pozwala na dostarczenie szerokiego zakresu informacji bezpośrednio do urządzeń mobilnych - od informacji z gry, przez statystyki wydajności systemu, po sterowanie mediami. Korzystając z SDK Arx Control twórcy mogą tworzyć swoje własne aplikacje, zapewniające unikalną zawartość dla ich gier, kompatybilną z urządzeniami z iOS oraz Androidem. Najwięksi wydawcy, jak Valve, już uzyskali dostęp do SKD i sprawdzają możliwość integracji aplikacji ze Steamem oraz ze swoimi grami.

Dostępność

Klawiatura Orion Spark będzie dostępna w Polsce w listopadzie 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej, wynoszącej 759 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto