A A A

G910 Orion Spark - zaawansowana klawiatura dla graczy

17 września 2014, 07:15
Firma Logitech zapowiedziała dzisiaj mechaniczną klawiaturę – G910 Orion Spark. Nowa klawiatura łączy w sobie szybkie reagowanie, poprawioną precyzję oraz podświetlanie RGB.
G910 Orion Spark - zaawansowana klawiatura dla graczy

Przełączniki Romer-G

Klawiatura G910 została wyposażona w nowe mechaniczne przełączniki Romer-G, które rejestrują wciśnięcia do 25 procent szybciej, niż jakiekolwiek inne przełączniki. Dodatkowo przełączniki Romer-G wytrzymują 70 milionów wciśnięć, co jest wynikiem lepszym o 40 procent od innych rozwiązań, dzięki temu klawiatura G910 jest w stanie znieść trudy nawet najbardziej intensywnych rozgrywek.

Podświetlanie RGB

Podświetlenie każdego klawisza w Orion Spark może być dopasowane indywidualnie z palety ponad 16 milionów kolorów. Pozwala to na odpowiednie podświetlenie klawiszy odpowiedzialnych za czary czy też specjalne umiejętności, a także na dopasowanie kolorów tak, by pasował do reszty akcesoriów czy też na ustawienie podświetlania specjalnie pod daną grę. Oświetlenie jest położone centralnie pod każdym przełącznikiem i dzięki precyzyjnej optyce zapewnia równomierne podświetlenia każdego klawisza.

Dziewięć w pełni programowalnych przycisków

Dodatkowe możliwości personalizacji klawiatury zapewnia 9 przycisków G, którym można przypisać odpowiednie funkcje czy makra. Dla maksymalnej wygody Orion Spark obsługuje do 27 różnych komend, zapisanych pod trzema różnymi profilami poprzez oprogramowanie Logitech Gaming Software.

Integracja z Arx Control

Arx Control to nowa aplikacja od Logitech G, która współpracuje z Logitech Gaming Software i pozwala na dostarczenie szerokiego zakresu informacji bezpośrednio do urządzeń mobilnych - od informacji z gry, przez statystyki wydajności systemu, po sterowanie mediami. Korzystając z SDK Arx Control twórcy mogą tworzyć swoje własne aplikacje, zapewniające unikalną zawartość dla ich gier, kompatybilną z urządzeniami z iOS oraz Androidem. Najwięksi wydawcy, jak Valve, już uzyskali dostęp do SKD i sprawdzają możliwość integracji aplikacji ze Steamem oraz ze swoimi grami.

Dostępność

Klawiatura Orion Spark będzie dostępna w Polsce w listopadzie 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej, wynoszącej 759 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościKomputer jako "człowiek roku"
9 lipca 2020
Tym razem kartką z pożółkłego kalendarza IT jest okładka czasopisma "Time", które w 1983 r. przyznało tytuł "człowieka roku"... maszynie.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto