A A A

GAME24 - święto gier komputerowych

19 września 2014, 07:00
Firma NVIDIA we współpracy z branżą gier PC rozpoczęła dzisiaj bezprecedensowe 24-godzinne wydarzenie, GAME24. Celem tej imprezy jest uczczenie tego, co uwielbiają miliony użytkowników pecetów, a mianowicie gier komputerowych.
GAME24 - święto gier komputerowych

Fani gier spotkają się na imprezach organizowanych na całym świecie, a relacja z nich będzie transmitowana na żywo na stronie www.GAME24.nvidia.com. Kamera odwiedzi m.in. Los Angeles, Chicago, Indianapolis, Szanghaj, Sztokholm i Londyn. Cała doba będzie wypełniona treściami dostępnymi na wyłączność, wywiadami z twórcami gier, konkursami i innymi atrakcjami.

Wybrane z nich to:

  • Nowe produkty ogłoszone przez firmę NVIDIA i wydawców gier.
  • Turniej DOTA 2, w którym profesjonalne drużyny, w tym m.in. Evil Geniuses, Cloud 9, Team Tinker oraz Alliance, będą konkurować o nagrody w wysokości 15 000 dolarów.
  • Osobistości takie jak Jason Mewes (aktor znany z roli Jaya, znajomego Cichego Boba z serii filmów Kevina Smitha), królowa cosplay Chloe Dykstra, pogromca mitów Grant Imahara czy twórca serialu Synowie Anarchii Kurt Sutter, spróbują swoich sił w najnowszych grach.
  • Mod24, pierwsze na świecie 24-godzinne zawody w modyfikowaniu obudów (modding). Renomowane zespoły Team Mongoose, BSMODS oraz Team Kill Ninja będą tworzyć swoje dzieła w centrali NVIDIA w Santa Clara. Wszyscy oglądający transmisję z imprezy będą mogli wybrać najlepszą pracę, a trzej szczęśliwcy otrzymają te jedyne w swoim rodzaju obudowy.
  • Próba pobicia dwóch rekordów świata.
  • Dla oglądających transmisję co godzina konkursy z nagrodami (m.in. komputer Tiki firmy Falcon Northwest, wyposażony w najnowszą kartę graficzną GeForce GTX).

Zapraszamy również na dwie imprezy towarzyszące w Krakowie i Warszawie, podczas których będzie można pograć oraz wygrać karty graficzne i gadżety.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto