A A A

GIGABYTE GA-J1900N-D3V - płyta główna Mini - ITX

8 sierpnia 2014, 11:10
GIGABYTE prezentuje GA-J1900N-D3V. Płyta ma niewielki rozmiar, bezgłośną pracę oraz niewielki pobór energii elektrycznej.
GIGABYTE GA-J1900N-D3V - płyta główna Mini - ITX

GIGABYTE GA-J1900N-D3V posiada zintegrowany, wydajny procesor Intel Celeron J1900 (2.0 GHz). Na płycie znajdują się 2 gniazda modułów SO - DIMM pamięci RAM typu DDR3, 2 złącza COM, jak również dwie karty sieciowych. Na tylnym panelu umieszczono 4 porty USB 3.0, oraz wyjścia: DVI-D i D-Sub.

Płyta główna w rozmiarze Mini - ITX sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest niewielki, ale wydajny zestaw PC. Będzie dogodnym rozwiązaniem w biurach i firmach, w których na jednej przestrzeni znajduje się kilka stale pracujących komputerów. Płyta chłodzona jest pasywnie.

Krótka specyfikacja:

- Intel Celeron J1900 (2.0 GHz) quad-core;
- GIGABYTE Ultra Durable 4 Plus Technology
- Ample USB 3.0 porty GIGABYTE 3x USB power


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto