A A A

GPS dla...rowerzystów

7 kwietnia 2010, 10:36
GPS dla...rowerzystów

Rowerowy GPS Holux GPSport 245 właśnie trafił do oferty Komputronik SA. Po zamontowaniu odbiornika GPS na kierownicy roweru, użytkownik otrzymuje informacje na temat aktualnej prędkości, wysokości, odległości, czasu oraz pozycji geograficznej. Ciekawą funkcją jest wbudowany kalkulator spalania kalorii.

Miłośnicy długich, terenowych wycieczek na dwóch kółkach docenią funkcję odnajdywania określonego miejsca. W ten sposób możemy zaprogramować do 5 różnych lokalizacji. W czasie jazdy odbiornik GPS Holux GPSport 245 zapisuje historię tras w pamięci wewnętrznej. Urządzenie może w ten sposób przechowywać do 20 000 współrzędnych geograficznych. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu, możliwa jest synchronizacja wykonanych w czasie wycieczki zdjęć z historią trasy, a następnie dodanie ich do internetowej mapy za pomocą programu Google Earth.

 

GPS Holux GPSport 245 sprawdzi się nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale także w czasie biegania i jazdy samochodem. Dzięki niskiemu zużyciu energii pracuje przez 18 godzin z włączonym lub 28 godzin z wyłączonym podświetleniem. Wodoszczelna obudowa o klasie szczelności IPX-6 przystosowana jest do trudnych warunków zewnętrznych.

Cena odbiornika GPS Holux GPSport 245 wynosi 339 zł. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto