A A A

GT XKN-606 - jedno urządzenie, dwie korzyści

8 grudnia 2011, 12:40
GT XKN-606 - jedno urządzenie, dwie korzyści

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, przedstawia nowe urządzenie XKN-606, które w zależności od potrzeb spełnia rolę zestawu głośnomówiącego Bluetooth i transmitera FM.

Urządzenie od Global Technology oprócz standardowej funkcji prowadzenia rozmów telefonicznych za pomocą głośników samochodowych umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki z pendrive’a, karty pamięci SD/MMC lub przenośnych playerów mp3.

Transmiter wyszukuje częstotliwości radiowe, umożliwiając wykorzystanie mocy głośników samochodowych do słuchania nagranej na różnych nośnikach muzyki. Produkt wyposażono w złącze USB, do którego można podłączyć pendrive’a, a także złącze audio AUX 3.5 mm, umożliwiające podpięcie odtwarzacza mp3, bądź telefonu komórkowego.

Model XKN 606 posiada wbudowany czytnik kart pamięci SD/MMC. Do zestawu dołączono kabel audio AUX oraz pilot bezprzewodowy, który zapewnia komfort korzystania z urządzenia.

Sugerowana cena: 136 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto